Poznaj nasze wartości

The Vegan Glow to produkty zainspirowane naturą, udoskonalone dzięki nauce, tworzone w duchu less waste!

Dołącz do rewolucji w pielęgnacji skóry. Bazując na wieloletnim doświadczeniu niesamowitej koreańskiej branży kosmetycznej, starannie wyselekcjonowaliśmy najskuteczniejsze składniki i stworzyliśmy produkty, które po prostu działają. Bez sztucznych zapachów, całkowicie wolne od składników pochodzenia zwierzęcego.

Proste, ale bardzo skuteczne formuły zapewniają Twojej skórze delikatną pielęgnację, której możesz zaufać.

dla-vegan

Wegańskie składy

Nasze proste, ale skuteczne formuły zapewniają Twojej skórze delikatną pielęgnację, której możesz zaufać.

nie-testowane-na-zwierzetach

Cruelty free

Naszych kosmetyków nie testujemy na zwierzętach, a ich składy są całkowicie wolne od półproduktów pochodzenia zwierzęcego.

dla-vegan

bezpieczne składniki

Starannie wyselekcjonowaliśmy bezpieczne składniki i stworzyliśmy produkty, które zapewniają niesamowite rezultaty. Bez sztucznych zapachów i składników pochodzenia zwierzęcego .

eco-vegan-ekologiczny
torebki-jednorazowe-foliowki
z-wlasnym-kubkiem-do-kawiarni
badz-eco
bez-odpadow

Dlaczego warto wybierać wegańskie kosmetyki?

Najlepszy wybór dla Twojej skóry! I dla planety!

lepszy-wybor-dla-skory

przejrzyste składy

Czy wiesz co kryje skład kosmetyku, który wybierasz? Czasami nieświadomie sięgamy po produkty, które zawierają składniki pochodzenia zwierzęcego takie jak ekstrakty z owadów czy wosk pszczeli. Te substancje często są zbędne lub można je łatwo zastąpić na zdrowsze,
roślinne opcje.

bezpieczne-skladniki

Delikatne dla Twojej skóry

Kiedy wyeliminujemy szereg szkodliwych i sztucznych substancji, starannie dobrane składniki sprawiają, że Twoja skóra staje się mniej podatna na podrażnienia. Największe korzyści z tej zmiany zauważą osoby o cerze wrażliwej.

w-trosce-o-planete

z troski o planetę

Wybierając produkty wegańskie, pomagasz również naszej Planecie! Chów przemysłowy zwierząt jest destrukcyjny dla naszego zdrowia, środowiska, klimatu oraz wiąże się z cierpieniem zwierząt.